Keçiören Sandalye Yıkama

Keçiören Sandalye Yıkama

Keçiören ‘ de Yerinde Sandalye Yıkama Hizmeti için Lütfen Bizi Arayın.

0553 738 19 19

Keçiören ‘ de Profesyonel Temizlik için Hemen Bizi Arayın. Servisimiz Evinize Kadar Gelerek Koltuk Sandalye Yatak gibi eşyalarınızı ev veya iş yerleriniz de temizleyerek tertemiz şekilde teslim edelim. Kaliteli ve Temiz bir işçilik ve herhangi yırtık sökük ve diğer deformasyonlara mahal vermeden yıkama yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Yüksek teknolojili koltuk yıkama

Koltuk, Türk toplumunda binlerce yıldır kullanılan, eskiden şark köşesi, sedir ve benzeri formları olsa da Osmanlıdan bu yana mevcut formuna çok yakın biçimde evlerimizde yeri bulunan bir eşyadır. Elbette koltuklarımız zamanla kirlenir. Geleneksel yöntemlerle koltuk temizleme oldukça basittir: kılıfı çıkarır makineye atarsınız ve sorun çözülür. Ancak, yeni nesil koltukların tasarımları o kadar özeldir ki onlara kılıf diktirerek beğenerek satın aldığınız bu nadide ev eşyalarının büyüsünü bozmak istemezsiniz. Özellikle 80 ’ler de moda olan koltuk kılıfları günümüzde artık kullanılmamaktadır. Ancak maalesef tüketim kültürünün getirdiği pek de iyi olmayan bir alışkanlık vardır ki, koltuklarımız kirlendiğinde ve onları evsel yöntemlerle temizleyemediğimiz de değiştirmeye çalışırız. Oysa, firmamızın sizlere sunduğu Keçiören Koltuk Yıkama hizmetleri sayesinde buna hiç gerek yoktur. Kumaşlarımızın dokusunda fiziksel bir hasar ortaya çıkmadığı sürece koltuk temizleme hizmetlerimiz, onları ilk güne çok yakın bir noktaya getirebilmektedir.

Yüksek teknolojili işlemlerimiz kapsamında, bir jet motoru kadar yüksek bir güçle dokulardaki kiri çeken yıkama makinelerimizi kullanırız. Bu makineler, piyasadaki hiçbir elektrik süpürgesi veya halı yıkama makinesiyle kıyaslanamaz olup, endüstri standartlarındadır. Bu makinelerin yanında kullandığımız kimyasal ürünler de en az bu makineler kadar etkili ürünler olup, yine piyasadan temiz edilemeyen özel ürünlerdir. Gerek kimyasal, gerekse biyolojik olarak koltuklarınızda biriken tüm kir ve lekelerden sonsuza kadar kurtulmak için Keçiören Koltuk Yıkama hizmetlerimizden faydalanınız. Size en iyiyi en uygun fiyatlarla söz veriyor taahhüt ediyoruz.

17 Ekim 2016